Při oddlužení máme 100% úspěšnost.

Návrh na oddlužení si nemůže dlužník podat sám
Naše advokátní kancelář je ze zákona oprávněna podat návrh na oddlužení a v tomto řízení Vás zastupovat

Základní podmínky k podání návrhu na povolení oddlužení:Závazky po
splatnosti déle než 30 dnů po předepsané splatnosti

Návrh na povolení oddlužení lze podat nejdříve 30 dní po předepsané splatnosti, a to alespoň u 2 různých závazků.Prokazatelný
příjem, nebo finanční dar

Nemáte-li příjem nebo je Váš příjem příliš nízký – nezoufejte! Pokud si opatříte nějakou další osobu, která by byla ochotna Vám na splácení oddlužení poskytovat potřebnou částku v podobě finančního daru.Podklady nutné k podání návrhu oddlužení

Smlouva o úvěru, Výpis aktuální výše dluhu, Upomínka o nezaplacení dluhu, Výzva k úhradě, Výpis z internetového rozhraní, Splátkový kalendář, Uznání dluhu, dopis nebo e-mail s vyčíslením dluhu, Výpis z CEE (centralní evidence exekucí).

Exekuční příkazy - v případě, že jsou dluhy v exekuci, postačí doložit jakýkoliv exekuční příkaz nebo usnesení. Dokumenty k exekucím pro vás jsme schopni zajistit nebo vám poradíme jak tyto dokumenty získat.

Jak jste s námi spokojení?

Pavla Z. - Vsetín

Ráda bych poděkovala Mgr. Bártkovi, za jeho osobní přístup k mému insolvenčnímu řízení. Vše mi bylo předem vysvětleno tak, že jsem od začátku věděla, co mě během oddlužení čeká a jak bude vše probíhat. Oddlužení mi bylo schváleno bez problémů a kdykoliv potřebuji informace, jsou mi vždy poskytnuty téměř okamžitě.

Martin T. - Karviná

Díky panu Mgr. Bártkovi, jsem jednou pro vždy vyřešil své potíže s dluhy. On i ostatní zaměstnanci advokátní kanceláře našli řešení, které vedlo k zdárnému povolení oddlužení. Jsem v polovině 5ti letého oddlužení a vše probíhá absolutně v klidu. Všechny platby jsou používány k splácení dluhů a ne na šílené náklady exekutorů.

Věra Š. – Přerov

Navštívila jsem Vaši kancelář v období, kdy jsem díky své hlouposti mohla přijít o majetek nemalé hodnoty. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu a znalostem problematiky insolvenčního zákona, jsem vstoupila do oddlužení. Majetek zůstal v mém vlastnictví, ale dluhy jsou spláceny bez dalšího navyšování a nepříjemných navštěv exekutorů.

Ludmila M.

Díky Vašemu přístupu a rychlému jednání, jsem unikla exekuční dražbě, bez Vás bych už asi byla na ulici. Moc Vám děkuji za zprostředkování mého oddlužení a vyřešení mé komplikované situace.

Daniel T.

Upřímné a čestné jednání. Vše bylo zajištěno a podáno na soud během několika dní. Dříve jsem navštívil i jiné kanceláře s žádostí o pomoc s oddlužením a všude mi bylo sděleno, že podmínky pro oddlužení nesplňuju, ale Vaše kancelář našla řešení. Jsem skoro v polovině splácení oddlužení a díky Vám můžu klidně spát.

Barbora a Josef R.

S manželkou jsme se dostali do velkých potíží a už jsme přemýšleli nad nejhorším. Neustále nás navštěvoval exekutor a tlačil nás do kouta, abychom mu platili penězi, které jsme neměli. Na základě doporučení od příbuzného jsme navštívili Vaši kancelář a okamžitě jsme věděli, že naše trápení má řešení. Už uběhli více jak 2 léta co jsme v insolvenci a díky Vašemu přístupu a loajalitě víme, že vše dobře dopadne.

Jak probíhá oddlužení?Kontaktujte nás


Zavolejte nám nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře. V případě potřeby přijedeme za vámi. Rozebereme Vaši finanční situaci a uděláme Vaši osobní analýzu.Podpis


Při zahájení spolupráce podepíšeme smluvní dokumentaci a začneme vypracovávat Váš insolvenční návrh.Zpracování návrhu


Zpracujeme a zkompletujeme Váš návrh na oddlužení. Jakmile máme vše potřebné, odesíláme návrh na insolvenční soud.Rozhodnutí soudu


Rozhodnutí soudu o povolení oddlužení. Zpravidla do 15 dnů.

Potřebujete oddlužit?

   kontakt

Formulář byl přijat.

Došlo k chybě na serveru.

Odesílání formuláře...

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, které můžete nalézt ZDE. Do textových polí, prosím nevyplňujte jiné osobní údaje, než které jsou v jednotlivých polích požadovány a které jsou nezbytné pro vyřízení Vašeho požadavku.

Jsme také jen lidé, proto se s námi domluvíte.

+ 420 734 150 491

bartek@akbartek.cz

Blahoslavova 72/4, 750 02 Přerov

© 2019 Advokátní kancelář Mgr. Stanislava Bártka – Všechna práva vyhrazena

Souhlas se zpracováním údajů

Vytvořila agentura BOXART